Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Latvijas Pasts un ziņu portāls Delfi jau otro reizi aicina ikvienu balsot par skaistāko iepriekšējā gada pastmarku

Latvijas Pasts sadarbībā ar ziņu portālu Delfi jau otro reizi aicina visus Latvijas iedzīvotājus ar savu balsojumu izvēlēties skaistāko aizvadītā gada pastmarku. 2017.gadā Latvijas Pasts izdeva 26 pastmarkas un divus pastmarku blokus par visdažādākajām Latvijai svarīgām personībām un notikumiem, to kopējai tirāžai sasniedzot 6,5 miljonus eksemplāru. Balsot par pastmarkām iespējams Delfu sadaļā Gada pastmarka 2017. Balsojums noslēgsies 29.janvāra plkst.23.59.

Pastmarkas ir vērtszīmes, kas tiek izmantotas gan sūtījumu apmaksai, gan kolekcionēšanai, bet vienlaikus tās ir arī valsts atpazīstamības simbols. Pasta uzņēmumi visā pasaulē izmanto īpašus kritērijus, lemjot par konkrētām tēmām, ko attēlot uz pastmarkām. Latvijas gadījumā tie ir valstij būtiski notikumi un personības, to gadadienas, jubilejas un atceres pasākumi.

2017.gadā Latvijas Pasts turpināja gan tradicionālo pastmarku sēriju izdošanu, gan arī emitēja aktuālas pastmarkas, ņemot vērā svarīgus notikumus gada laikā. Starp jau zināmām pastmarku sērijām jāmin Latvijas pilsētu un novadu ģerboņi, kurā pagājušogad pastmarkas tika veltītas Olaines, Mālpils un Rojas novadam, ZiediFrēzija, Izcilie latviešu māksliniekiJānis Tīdemanis, Latvijas putniDzeltenā cielava un Mazais ormanītis, Latvijas bākasRojas bāka un Ziemassvētki – ar Alberta Kronenberga darbu motīviem. Latvijas simtgades sērijā pērn tika izdota sērijas pirmspēdējā – devītā pastmarka, godinot izcilus Latvijas zinātniekus.

Savukārt, atzīmējot Latvijas slavenākās tenisistes Aļonas Ostapenko izcilos panākumus – uzvaru 2017.gada Francijas atklātā tenisa čempionāta French Open vienspēļu turnīrā un 2017.gada Seulas WTA (Sieviešu tenisa asociācija) International sērijas tenisa turnīrā, arī jaunajai sportistei operatīvi tika veltīts pastmarkas bloks, uzsākot jaunas pastmarku sērijas izdošanu.

Par 2016.gada iecienītāko pastmarku iedzīvotāju balsojumā portālā Delfi tika atzīts 11.Pasaules čempionātam florbolā veltītais izdevums, bet otro un trešo vietu ieguva ar ornitoloģijas tēmu saistītas pastmarkas.

2017.gada skaistākās pastmarkas konkursa ietvaros balsot iespējams par jebkuru pastmarku reizi diennaktī no viena datora.

Izvēlies savu pastmarku un balso te!

 
Latvija starp Eiropas līderiem aviopasažieru skaita pieaugumā
Mācību gads ir noslēdzies - vasarai ir sagatavoti 2000 bērni velosipēdisti
1. jūlijā vairākas bākas atvērtas bezmaksas apskatei
Latvijas Pasts veido modernu Klientu centru un pāriet uz vienotu informatīvo tālruni
Biķernieku rallijkrosa trase iekļauta datorspēlē “Dirt rally 2.0”