Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

“LDz Loģistikas” pārvadāto konteinerkravu apjoms pirmajā pusgadā

Šī gada pirmajā pusgadā turpinājis pieaugt “LDz Loģistika” pārvadāto konteinerkravu apjoms, apliecinot augošā kravu pārvadājumu segmenta potenciālu.

Kopumā konteinerkravu maršrutos “ZUBR” un “Baltika-Tranzīts”, kā arī pirmajā izmēģinājuma pārvadājumā no Rīgas ostas uz Ķīnas rietumu pilsētu Kašgaru pārvadāts 6764 divdesmit pēdu konteineru, kas ir par 29% vairāk nekā 2016.gada sākumā.

“Apzinoties, ka šis ir augošs tirgus segments ar arvien lielāku klientu pieprasījumu, ko apliecināja arī pagājušajā nedēļā Kazahstānas galvaspilsētā Astanā mūsu rīkotā diskusija par konteinerpārvadājumu attīstību, patlaban īpaši koncentrējamies tieši uz šo darbības virzienu. Jūnijā esam parakstījuši līgumu ar “DHL Global Forwarding”, kas rada jaunas iespējas konteinerpārvadājumu attīstībai, bet patlaban notiek aktīvs darbs ar partneriem Krievijā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Ķīnā un Vācijā pie turpmākas šī segmenta attīstības,” uzsver “LDz Loģistika” valdes priekšsēdētājs V.Lūsis.

Vienlaikus uzņēmums, tāpat kā citi tirgus dalībnieki turpina strādāt ar tradicionālajām kravu grupām. Kopumā pirmajā pusgadā tādējādi pa VAS “Latvijas dzelzceļš” infrastruktūru pārvadātāji transportējuši 24,4 miljonus tonnu kravu, kas ir par 1,2% vairāk nekā 2016.gada pirmajos sešos mēnešos. Ievērojamu attīstību līdzās “LDz Loģistikas” darbam konteinerpārvadājumu segmentā piedzīvojis iekšzemes pārvadājumu sektors, kurā sagaidāma izaugsme arī turpmāk, jo “LDz Loģistika” jūlija sākumā uzsāka aktīvu šīssezonas sadarbību ar graudu pārvadātājiem, kuriem lielākā aktivitāte gaidāma vasaras beigās.

Jūras tranzīta sektorā pirmajā pusgadā ir pārvadāti 20,2 miljoni tonnu kravu, kas ir par 406,6 tūkstošiem tonnu jeb 2% vairāk nekā pagājušā gada pirmajos sešos mēnešos, savukārt sauszemes tranzītā ir pārvadāti 1,7 miljoni tonnu, kas ir par 127% vairāk nekā pērn šajā periodā.

VAS “Latvijas dzelzceļš”
Sabiedrisko un korporatīvo attiecību daļa
Tālr: 67233797;67232873;67234567
E-pasts pr@ldz.lv
www.ldz.lv

 
Naktī no 18.aprīļā uz 19.aprīli no dzelzceļa stacijas Šestokai Lietuvā caur Latviju uz Igaunijas Paldiski termināli devies pirmais intermodālais kravas vilciens “Amber Train”.
Sākas būvdarbi uz autoceļa Venstpils–Grobiņa
Liepājas osta joprojām interesanta kā neaizsalstoša osta, kas var nodrošināt kravu plūsmas nepārtrauktību
Ceļā no Preiļiem līdz Aglonai un līdz Atašienei jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem; ir apbraukšanas iespējas
Valsts svētku laikā gaidāmas izmaiņas ap 500 reģionālo autobusu maršrutu