Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Jaunumi

airBaltic uzņem Latvijas diplomātisko pārstāvniecību vadītājus

Rīga. Latvijas diplomātisko pārstāvniecību ārvalstīs vadītāju un Rīgā rezidējošo Latvijas vēstnieku ikgadējās sanāksmes ietvaros 2018. gada 18. decembrī Latvijas diplomātisko pārstāvniecību vadītāji apmeklēja Latvijas lidsabiedrības airBaltic Training centru. Šīs vizītes mērķis bija tikties ar lidsabiedrības un Satiksmes ministrijas pārstāvjiem, kā arī pārrunāt transporta savienojumu sniegtās priekšrocības un iespējas.

Tikšanās laikā Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš sniedza pārskatu par Latvijas transporta nozari, bet airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) prezentēja airBaltic biznesa plānu Destination 2025.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "airBaltic ir Baltijā vadošā lidsabiedrība, kas piedāvā labāko savienojamību no un uz Baltijas valstīm. Katru gadu airBaltic paplašina savu maršrutu tīklu, tādējādi uzlabojot reģionālo savienojamību un atbalstot vietējās ekonomikas. Mums bija gods uzņemt Latvijas diplomātisko pārstāvniecību vadītājus mūsu apmācību centrā, lai prezentētu mūsu nākotnes attīstības plānu Destination 2025 un flotes modernizācijas gaitu."

Latvijas diplomātisko pārstāvniecību ārvalstīs vadītāju un Rīgā rezidējošo Latvijas vēstnieku sanāksme Rīgā norisinās no 18. līdz 20. decembrim. Vizīte airBaltic Training centrā bija daļa no šī ikgadējā pasākuma. Sanāksmes galvenais mērķis ir pārrunāt ārvalstu pakalpojumu prioritātes un pašreizējos uzdevumus.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti un Ļvovu.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 34 lidmašīnas: 14 Airbus A220-300, 8 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Turpmākai informācijai:

Alise Briede, Korporatīvās komunikācijas vadītāja

A/S Air Baltic Corporation

Starptautiskā lidosta “Rīga”

E-pasts: pr@airbaltic.lv

 
Latvija starp Eiropas līderiem aviopasažieru skaita pieaugumā
Mācību gads ir noslēdzies - vasarai ir sagatavoti 2000 bērni velosipēdisti
1. jūlijā vairākas bākas atvērtas bezmaksas apskatei
Latvijas Pasts veido modernu Klientu centru un pāriet uz vienotu informatīvo tālruni
Biķernieku rallijkrosa trase iekļauta datorspēlē “Dirt rally 2.0”