Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes birojs sāk atklātu iepirkumu biroja mēbeļu, cita aprīkojuma un uzturēšanas pakalpojumu nodrošināšanai

Ar 500 000 EUR tāmes aplēsi ES BEREC atbalsta aģentūra (BEREC birojs), kas atrodas Rīgā, Latvijā, šodien sāka atklātu iepirkuma procedūru biroja mēbeļu (1.daļa) un akustisko kabīņu (2.daļa) nodrošināšanai. Iepirkuma mērķis ir pamatlīgumu noslēgšana četru gadu periodam.

Paziņojums par līgumiem un iepirkuma dokumenti ir publicēti ES Oficiālajā Vēstnesī (OV) šādā saitē:

https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:285300-2020:TEXT:EN:HTML

Modernu ergonomisku biroja mēbeļu un cita aprīkojuma iegādei sanāksmju telpām un blakus zonām ir paredzēta 1.daļa ar 351 000 EUR tāmi. Tā ir sadalīta šādās kategorijās:

  • Rakstāmgaldi/biroja galdi
  • Krēsli
  • Novietošanas aprīkojums (skapji, pjedestāli u.tml.) un piederumi.

Ar 2.daļu, kuras tāme ir 149 000 EUR, ir paredzēta dažu vienas personas akustisko kabīņu un vairāku personu akustisko kabīņu iegāde.

Attiecībā uz abām daļām līgumslēdzējiem tiek prasīts nodrošināt piegādes BEREC biroja telpās, komplektēšanu, uzturēšanu un piegādāto preču likvidēšanu pēc kalpošanas laika beigām.

Termiņš piedāvājumu iesniegšanai ir 31/07/2020 līdz plkst.12.00 (pēc Rīgas laika).

Visi ieinteresētie ekonomikas dalībnieki tiek aicināti iepazīties ar iepirkuma dokumentu, kas pieejams iepriekš norādītajā saitē, un ņemt vērā faktu, ka BEREC birojs izmanto īpašo e-iesniegšanas rīku ES— TED eTendering.

TED eTendering ir ES iestāžu e-iepirkumu platforma, kas atļauj brīvu elektronisku piekļuvi iepirkumu dokumentiem, piemēram, līgumu dokumentācijai, tehniskajām specifikācijām, pielikumiem, jautājumiem un atbildēm u.tml. TED eTendering ir efektīvi parādīta TED (Tenders Electronic Daily) paplašinātā pievienotā vērtība un “Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājuma” tiešsaistes versija.

eTendering tiek arī izmantots informācijas elektroniskai apmaiņai starp BEREC biroju un potenciālajiem līgumslēdzējiem, kā arī atbildes dokumentu uz iepirkumu elektroniskai iesniegšanai. Sīkāka informācija par e-iesniegšanu ir atrodama Ātrajā atsauču rokasgrāmatā (Quick Reference Guide).

 
Uz autoceļa Valka–Vireši sākušies būvdarbi divos posmos
No 2020.gada 11.jūlija vairāki desmiti pasta nodaļu visā Latvijā atsāk darbu sestdienās
Uzsākta tilta pār Maltu atjaunošana
Līdz ar tīmekļvietņu un mobilo lietotņu reģistrāciju ir jūtami uzlabojumi pasažieru komercpārvadājumu ar vieglo automobili nozarē
airBaltic 2021. gada vasaras sezonā piedāvās 82 maršrutus – par 21% vairāk kā šogad