Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Linkaits: darbs ceļiniekiem būs!

Linkaits: darbs ceļiniekiem būs!

“Tur, kur ir ekonomiskā aktivitāte, tur dzīvo cilvēki un brauc transports. Smiltene ir šāds attīstības centrs, kur ekonomiskā aktivitāte aug, pateicoties spēcīgiem, aktīviem vietējiem uzņēmējiem dažādās nozarēs un pievilcīgai dzīves telpai. Smiltene ir piemērs izaugsmei un uzņēmējdarbības atbalstam,” šodien, reģionālās vizītes laikā iepazīstoties ar Smiltenes novada attīstības virzieniem, uzsvēra satiksmes ministrs Tālis Linkaits.

Tikšanās laikā ar novada domes priekšsēdētāju Edgaru Avotiņu ministrs atzinīgi novērtēja pašvaldības paveikto uzņēmējiem un iedzīvotājiem draudzīgas infrastruktūras izveidē, īstenojot dažādus investīciju projektus. Smiltenes pašvaldībai ir arī pozitīva pieredze, pārņemot savā īpašumā un apsaimniekojot vairākus valsts ceļu posmus, kas būtu turpināma prakse.

Ministrs apmeklēja arī vienu no vecākajiem ceļu un tiltu būves uzņēmumiem Latvijā SIA “8CBR”, kas ir arī viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem novadā un nodrošina darba vietas vairāk nekā 200 darbiniekiem. Uzņēmuma vadītājs Andris Lacbergs apliecināja, ka uzņēmums ir gatavs palielinātajam darbu apjomam, kas šogad ceļiniekiem sagaidāms, pateicoties papildu finansējumam no valsts budžeta ceļu remontiem.

Profesionālās izglītības kompetences centra Smiltenes tehnikuma direktors Andris Miezītis satiksmes ministru iepazīstināja ar tehnikuma piedāvājumu ceļu būves izglītības jomā. Daudzi tehnikuma audzēkņi jau mācību laikā iepazīstas ar reālo ceļu būvniecības darba vidi, jo tehnikums cieši sadarbojas gan ar SIA “8CBR”, gan citiem ceļu būves uzņēmumiem.

 
Uz autoceļa Valka–Vireši sākušies būvdarbi divos posmos
No 2020.gada 11.jūlija vairāki desmiti pasta nodaļu visā Latvijā atsāk darbu sestdienās
Uzsākta tilta pār Maltu atjaunošana
Līdz ar tīmekļvietņu un mobilo lietotņu reģistrāciju ir jūtami uzlabojumi pasažieru komercpārvadājumu ar vieglo automobili nozarē
airBaltic 2021. gada vasaras sezonā piedāvās 82 maršrutus – par 21% vairāk kā šogad