Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi

Valdība atbalsta “Latvijas gaisa satiksmes” pamatkapitāla palielināšanu krīzes pārvarēšanai

Valdība atbalsta “Latvijas gaisa satiksmes” pamatkapitāla palielināšanu krīzes pārvarēšanai

Vakar Ministru kabinets nolēma atbalstīt valsts akciju sabiedrības “Latvijas gaisa satiksme” pamatkapitāla palielināšanu, ieguldot tajā finanšu līdzekļus 6 miljonu eiro apmērā. Šāds atbalsta pasākums paredzēts, lai nodrošinātu ekonomiskā šoka mazināšanu, krīzes pārvarēšanu un ekonomiskās situācijas nozarē stabilizēšanu.

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits skaidro: ““Latvijas gaisa satiksmei” ir pienākums nodrošināt likumā “Par aviāciju” no valsts puses uzdotos uzdevumus arī ārkārtējās situācijas apstākļos, turklāt jānodrošina nepārtraukta darbība, nepieļaujot jebkādu sistēmu un iekārtu atslēgšanu. Covid-19 ir radījis risku kritiskajai transporta infrastruktūrai, un ar šo soli valdība apliecina, ka tā nopietni izturas arī pret savām saistībām civilās aviācijas jomā. Vienlaikus mēs augsti novērtējam “Latvijas gaisa satiksmes” vadības apņēmīgo rīcību un plānotos pasākumus krīzes mazināšanai.”

Saskaņā ar Aeronavigācijas drošības organizācijas Centrālā maršrutu maksājumu biroja Eurocontrol īstermiņa situācijas prognozēm lidojumu skaits Eiropas vienotajā gaisa telpā varētu samazināties par 80 procentiem, un šāda situācija varētu saglabāties vairākus mēnešus. Atgriešanās pie pirmskrīzes līmeņa tuvākajā laikā nav gaidāma: atkopšanās ir atkarīga ne tikai no Covid-19 vīrusa ierobežošanas pasākumiem, bet arī atstāto ekonomisko seku dziļuma gan aviācijas nozarē, gan ekonomikā kopumā.

 
Atsākas ceļa pārbūve no Tīnūžiem līdz Ikšķilei
airBaltic Pilotu akadēmija atsāk praktiskās apmācības
Sākušies būvdarbi uz ceļa Jelgava–Auce
Sāk pārbūvēt tiltu pār Feimanku uz autoceļa Līvāni–Preiļi
Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbos ieguldīti 21,8 milj. eiro