Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Sākumlapa Jaunumi

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits un Latvijas delegācija Zviedrijā piedalās Globālajā ministru konferencē par ceļu satiksmes drošību

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits kopā ar Latvijas delegāciju šodien un rīt, 19. - 20. februārī piedalās Globālajā ministru konferencē par ceļu satiksmes drošību, kas šogad notiek Stokholmā, Zviedrijā.

Zviedrijā notiek trešā globālā ministru konference par ceļu satiksmes drošību un konferences tēma ir Globālo mērķu sasniegšana 2030. Kopumā konferencē pulcējas ap 1500 delegātu no 80 valstīm, ieskaitot ministrus no Apvienoto nāciju organizācijas dalībvalstīm, Apvienoto nāciju organizācijas aģentūru vecākās amatpersonas un pārstāvjus no pilsoniskās sabiedrības, akadēmiskām aprindām un privātā sektora.

Konference dalībniekiem būs iespēja dalīties ar panākumiem un mācībām, kas gūtas, īstenojot ceļu satiksmes drošības rīcības desmitgades vispārējo plānu 2011. – 2020. gadam, un sastādīt nākotnes stratēģiskos virzienus globālajai ceļu drošībai līdz 2030. gadam. Konference sniegs arī iespēju ceļu satiksmes drošību saistīt ar citiem ilgtspējības izaicinājumiem.

Latvijas delegācijā kopā ar satiksmes ministru piedalās Satiksmes ministrijas Autotransporta nodaļas vadītāja Annija Novikova un vecākais referents Jānis Kalniņš, Eiropas Savienības lietu koordinācijas departamenta direktore Elīna Šimiņa-Neverovska, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis, LAMB prezidents Juris Zvirbulis.

Vairāk informācija par konferenci un programmu atrodama vietnē: www.roadsafetysweden.com.

Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67028003

 
Projektēšanas darbi sākas visā Rail Baltica pamata trasē Latvijā
Latvijas teritoriju šonedēļ plāno šķērsot kilometru garš kravas vilciena sastāvs no Ķīnas
Ropažu novadā sāk atjaunot tiltu pār Tumšupi
airBaltic turpina samazināt reisu skaitu gaidāmajos mēnešos
Lietuvas Apelācijas tiesa noraida FlyLAL prasību pret airBaltic