Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Sākumlapa Jaunumi

Izsludināts konkurss uz “Air Baltic Corporation” padomes locekļa amatu

Satiksmes ministrija izsludina konkursu uz AS “Air Baltic Corporation” padomes locekļa amatu risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas jautājumos.

Amata kandidātiem tiek prasītas amatam atbilstošas latviešu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas ne zemākas par C1 līmeni, kā arī akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība finansēs, ekonomikā, vadībzinībās, inženierzinātnē vai citā pielīdzināmā jomā.

“Air Baltic Corporation” padomes amata kandidātiem jābūt vismaz triju gadu profesionālai pieredzei vadošā amatā vidējas vai lielas kapitālsabiedrības valdes locekļa vai padomes locekļa amatā.

No amatu kandidātiem tiek sagaidīta izpratne par valsts kapitālsabiedrību darbību, pieredze kapitālsabiedrību darbības stratēģijas izstrādē vai īstenošanā, kapitālsabiedrības darbības pārraudzībā, procesu plānošanā un vadīšanā, kā arī risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas jautājumos. Pretendentiem jābūt pieredzei jautājumos par aeronavigācijas pakalpojumu sniegšanu, vēlama izpratne vai pieredze par gaisa transportu sistēmas darbību un aviācijas jomu.

Tiks vērtētas arī pretendentu spējas veidot pozitīvas, uz komandas sadarbību orientētas attiecības, lai sekmētu kapitālsabiedrības mērķu un rezultātu sasniegšanu, kā arī izpratne par korporatīvās pārvaldības principiem, tai skaitā Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) korporatīvās pārvaldības principiem un vadlīnijām. Tāpat viena no prasībām ir nevainojama reputācija.

Pretendentiem jāiesniedz dzīvesgaitas un darba pieredzes aprakstu (Curriculum Vitae), kurā iekļauts arī pašvērtējums par valodu zināšanām.

Kandidātiem, kuri tiks virzīti otrajai vērtēšanas kārtai, nominācijas komisija lūgs septiņu kalendāro dienu laikā iesniegt redzējumu (prezentācijas formā, līdz desmit minūtēm) par akciju sabiedrības “Air Baltic Corporation” darbību un attīstības perspektīvām, sniedzot ieskatu sabiedrības svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai.

Pieteikumu konkursam var iesniegt līdz 2020.gada 6.martam ieskaitot, sūtot elektroniski uz e-pasta adresi: info@talentorlatvia.lv vai iesniedzot personīgi SIA “Talentor Latvia” birojā , Ausekļa ielā 11 – 210, Rīga, LV -1010.

Konkursa nosacījumu un sludinājums publicēts šeit: http://www.sam.gov.lv/sm/content/?cat=697

Informāciju sagatavoja:

Satiksmes ministrijas

Komunikācijas nodaļa

Tālr.: 67028003

 
Projektēšanas darbi sākas visā Rail Baltica pamata trasē Latvijā
Latvijas teritoriju šonedēļ plāno šķērsot kilometru garš kravas vilciena sastāvs no Ķīnas
Ropažu novadā sāk atjaunot tiltu pār Tumšupi
airBaltic turpina samazināt reisu skaitu gaidāmajos mēnešos
Lietuvas Apelācijas tiesa noraida FlyLAL prasību pret airBaltic