Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi

Via Latvia piesaka transporta un loģistikas pakalpojumus Šenženā

No 10. līdz 12. oktobrim Latvijas transporta un loģistikas uzņēmumi piedalījās 14. Ķīnas Starptautiskajā loģistikas un piegādes ķēdes izstādē “China International Logistics and Supply Chain Fair 2019” Šenženā, Ķīnā.

Latvijas transporta un loģistikas nozares nacionālais stends VIA Latvia iepazīstināja Ķīnas un starptautiskos sadarbības partnerus ar Latvijas multimodālajiem transporta pakalpojumiem un risinājumiem.

Šogad piesaistīti aptuveni 2 000 izstādes dalībnieku no vairāk nekā 50 valstīm un reģioniem. Vienlaicīgi notika vairāk nekā 70 forumi un specializēti loģistikas semināri. Tiek lēsts, ka gadatirgu apmeklēja vairāk nekā 140 000 profesionāļu.

18. Šengenas pasaules ostu stratēģijas forumā “The 8th Shenzhen World Port Chain Strategy Forum” piedalījās Rīgas, Ventspils brīvostas pārvaldēs un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas vadības pārstāvji. Šī gada foruma uzmanības centrā bija ostu un brīvās tirdzniecības zonu attīstība, reģionālās un starptautiskās sadarbības kontekstā.

2019. gada Globālajā vērtību ķēdes inovāciju attīstības samitā (2019 Global Value Chain Innovation Development Summit), 4. Jūras un dzelzceļa transporta un pārrobežu pārvadājumu forumā (The 4th Sea-rail Transport & Cross Border Transportation forum), Latvijas dzelzceļa kravu loģistikas meitasuzņēmuma “LDZ Logistics” izpilddirektors dalījās ar Latvijas pieredzi un apmainījās viedokļiem par iespējām un izaicinājumiem Ķīnas un Eiropas konteineru vilcienu pārvadājumu attīstībā.

Latvijas stratēģiskais ģeogrāfiskais novietojums Ziemeļaustrumeiropā, kas ir Eiropas Savienības ārējā robeža ar Krievijas Federāciju un Baltkrievijas Republiku, dod iespēju Eirāzijas valstīm, kurām nav pašām savu ostu, izmantot Rīgas, Ventspils un Liepājas ostas, kā arī Rīgas Starptautisko lidostu. Via Latvija ar reģionālajiem un globālajiem jūras, gaisa un iekšzemes savienojumiem visā kontinentā tieši sekmē Latvijas un Ķīnas sadarbību ar trešo valstu tirgiem saskaņā ar Josla un Ceļš Iniciatīvu (Belt and Road Initiative).

Transporta delegācijā no Latvijas bija Latvijas Satiksmes ministrijas padomnieks Latvijas vēstniecībā Ķīnā, Rīgas un Ventspils brīvostas pārvaldes, Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas, Rīgas Starptautiskās lidostas Rīgas konteineru termināļa pārstāvji.

 
airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem
Bedru remontam uz melnā seguma autoceļiem visvairāk izmanto šķembu un bitumena emulsijas tehnoloģiju
No 2020.gada 25.jūnija Rīgas 79.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās t/c Gaiļezers Gaiļezera ielā 8
Tallinas šosejas un Dūču ceļa krustojumā plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas; Skultes tirgus laukums ir nelikumīga būve
Latvijas Pasts izdod Starptautiskajam augu veselības gadam veltītu pastmarku