Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Jau drīzumā no Dobeles līdz Gardenei varēs pārvietoties pa jaunizbūvētu gājēju un velo ceļu

Lai iepazītos ar darbu norisi, satiksmes ministrs Uldis Augulis un Dobeles pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns apmeklēja valsts reģionālo autoceļu Jelgava–Dobele–Annenieki (P97) posmā no Dobeles līdz Gardenei, kur šobrīd gar ceļu aktīvi tiek būvēts gājēju un velo ceļš apmēram 3 km garumā.

Augulis uzsvēra, ka jaunizbūvētais velo ceļš būtiski uzlabos gājēju un velobraucēju drošību, jo šajā posmā ir intensīva autosatiksme un tas ir bīstami ikvienam, kas pārvietojas gar šī autoceļa malu.

Esmu gandarīts, ka jau pavisam drīz ikviens iedzīvotājs varēs novērtēt sakārtotu vidi un infrastruktūru, kas uzlabos ērtības un drošību, ikdienā dodoties uz darbu, mājām vai arī vienkārši sekmējot veselīgu, aktīvu dzīvesveidu. Šobrīd kopumā ir pievērsta būtiskāka uzmanība velosatiksmes attīstībai valstī, izstrādājot arī pirmo Velosatiksmes attīstības plānu, uzsver ministrs.

Savukārt Spridzāns atzina, ka velo ceļš bija ļoti gaidīts no iedzīvotāju puses, jo tieši šajā posmā ir daudz dzīvojamo māju un cilvēki pašlaik ikdienā ir spiesti pārvietoties gar ceļa malu, kas ir bīstami. Ir patiess prieks, ka ideja un šī iedzīvotāju nozīmīgā vajadzība pēc drošas pārvietošanās tik straujiem soļiem tika realizēts, uzsvēra Spridzāns.

Būvdarbus uzsāka pēc šī gada jūnija beigās un tos plānots pabeigt šī gada rudenī. Ceļš būs asfaltēts un ar apgaismojumu visā tā garumā.

Būvdarbus veic SIASaldus ceļinieks.Līgumcena nedaudz pārsniedz vienu miljonu eiro (ar PVN), un to sedz no valsts budžeta līdzekļi.

 
LDz pirmajā pusgadā pieaug apgrozījums un peļņa
Uz Vidzemes šosejas pirms Bērzkroga sākas būvdarbi
Pirmo reizi valsts ceļu tīklā ceļa pamatu stabilizēšanai purvainā posmā tiks izbūvētas kolonnas, to darīs speciālisti no Polijas; aicinām uz mediju dienu būvlaukumā pie Madlienas
Pirmajā pusgadā par 4% pieaudzis AS “Pasažieru vilciens” pārvadāto pasažieru skaits
airBaltic jūlijā pārvadā vairāk nekā 450000 pasažieru