Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Satiksmes ministrs Aucē atklās atjaunoto Miera ielu

Aucē īstenots vērienīgs infrastruktūras attīstības projekts, kā rezultātā aucenieki un viesi nu varēs pārvietoties pa kvalitatīvu ielu. Oktobra sākumā tika parakstīta vienošanās starp Auces novada pašvaldību un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta Nr. 3.3.1.0/16/I/015 “Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Auces pilsētā” īstenošanu.

Šobrīd visi būvdarbi un labiekārtošanas darbi ir pabeigta, iela nodota ekspluatācijā, tāpēc 26.jūlijā plkst.11.00 tiek rīkota Miera ielas svinīgā atklāšana ar Satiksmes ministra Ulda Auguļa un Latvijas pašvaldību savienības priekšsēža Ginta Kaminska dalību.

Auces novada domes priekšsēdētāja Vija Keršus: “Nevar noliegt, ka esmu ļoti gandarīta, jo šis ir viens no pēdējo gadu vērienīgākajiem infrastruktūras projektiem, kas īstenots Aucē. Kā zinām, ne tikai pie mums, bet visā pasaulē ekonomiskā attīstība sākas ar infrastruktūras sakārtošanu, es ļoti ceru, ka šis zīmīgais projekts Latvijas simtgades gadā nākotnē varētu kļūt par atspēriena soli augšup ekonomiskajai attīstībai pilsētā un novadā kopumā. Paldies visiem, kuri ieguldīja darbu, enerģiju un laiku, lai šis projekts varētu tikt īstenots!”

Satiksmes ministrs Uldis Augulis atzinīgi novērtē paveikto darbu un uzsver: “Man ir patiess prieks, ka Auce tagad var lepoties ar atjaunotu Miera ielu, kas ir tik svarīga un stratēģiski nozīmīga pilsētas iedzīvotājiem un arī tās viesiem, kas turpmāk varēs droši un ērti pārvietoties. Protams, sakārtota vide un laba infrastruktūra ir nozīmīgs pamats katras pilsētas attīstībā, tāpēc kopumā autoceļu tīkla sakārtošana ir mana kā ministra prioritāte, jo zinu, ka tas sniedz iespējas, īpaši uzņēmējdarbības sekmēšanai un īpaši lauku novados. Mēs vēlamies, lai cilvēki dzīvo un strādā visā Latvijā, lai sekmē uzņēmējdarbību, rada darba vietas un kopumā veicina tieši novadu izaugsmi. Tāpēc no sirds novēlu, lai atjaunotais ceļš labi un ilgi kalpo, atvedot pilsētai un tās iedzīvotājiem jaunas iespējas.”

Īstenojot šo projektu ir veikta ūdensapgādes, sadzīves kanalizācijas, lietus ūdens kanalizācijas, siltumapgādes, elektroapgādes un elektronisko sakaru tīklu pārbūve, kā arī tika veikta gājēju ietvju pārbūve un ielas brauktuves atjaunošana Miera ielā ~680 m garumā un Bēnes iela ~100 m garumā, tādejādi uzlabojot vidi uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī tik nodrošinot sakārtotu vidi vietējiem iedzīvotājiem.

Būvdarbus veica iepirkuma rezultātā izvēlētais būvnieks – SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE””. Būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību veica SIA “ACB Projekts”, būvuzraudzību - SIA “CMB”.

Informāciju sagatavoja:
Gita Šēfere-Šteinberga
Auces novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 22024489
e-pasts: gita.steinberga@dome.auc.lv

 
Vadītājiem turpmāk var nebūt līdzi reģistrācijas apliecība un vadītāja apliecība
Ceļa Jelgava–Iecava posmā Jelgavas līdz Salgales pagastam šonedēļ klāj asfaltu; satiksme var būt īpaši palēnināta
Ogrē uzsākta gājēju tuneļa būvniecība, kas savienos Skolas ielu un Mālkalnes prospektu
Jaunākā Latvijas autobūves sērijas pastmarka vēsta par ugunsdzēsēju eleganto automobili Ford-Vairogs V8 (81C)
No Mūrmuižas līdz Elejai atjaunos reģionālā ceļa segumu