Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Sākumlapa Jaunumi

Rail Baltica projekta Rīgā pārinstitucionālās koordinācijas padome lems par pilsētas centra attīstību

Šī gada 9. februārī, plkst. 15:00 Satiksmes ministrijā, Gogoļa ielā 3, Rīgā uz kārtējo sēdi sanāk Rail Baltica projekta Rīgā pārinstitucionālas koordinācijas padome.

Padome izskatīs jautājumu par iespējām valsts un pašvaldības plānošanas dokumentos definēt Rail Baltica projekta un Rīgas pilsētas sinerģijas nepieciešamību Rīgas harmoniskai attīstībai par Baltijas centrālo transporta mezglu.

Sēdes dalībnieki apspriedīs jautājumu par papildus teritorijas iegūšanas iespējām, norokot uzbērumu teritorijā starp Timoteja un Dzirnavu ielām Rīgā.

Plānots, ka sēdes dalībnieki diskutēs par velo satiksmes uzlabošanas iespējām starp Daugavas labo un kreiso krastu, kā arī par iespējām uzlabot piekļuvi Rīgas Centrālajai stacijai, labiekārtojot Stacijas laukumu un piekļuvi tam.

Medijiem: TV/ foto iespēja tiek nodrošinātas pirms sēdes sākuma. Atbildes uz žurnālistu jautājumiem padomes locekļi un institūciju pārstāvji sniegs tūlīt pēc sēdes. Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus pieteikt dalību, rakstot iveta.kancena@sam.gov.lv vai zvanot pa tālruni: 67028003.

Padomes priekšsēdētājs ir satiksmes ministrs Uldis Augulis un līdzpriekšsēdētājs ir Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Uzziņai: Padome izveidota, ņemot vērā ekspertu un kompetento institūciju rekomendācijas, kā arī, lai turpinātu vienota skatījuma uz apkārtējo pilsētvidi veidošanu, jēgpilnu investīciju piesaisti un veicinātu Rīgas pilsētas harmonisku attīstību. Padome īstenos valsts un Rīgas pilsētas pašvaldības sadarbību, kā arī veicinās trešo pušu līdzdalību un plānotu finanšu piesaisti.
Padomē iesaistīti pārstāvji no ministrijām, Rīgas Domes, valsts institūcijām, lai sniegtu priekšlikumus papildus iespēju realizēšanai Rīgas pilsētā, ko rada Rail Baltica projekta ieviešana.

Satiksmes ministrijas
Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67028390
E-pasts: komunikacijas@sam.gov.lv

 
Pieturoties sausam laikam uz grants autoceļiem pastiprināti veidosies putekļi, aicinām ievērot distanci un atbilstošu braukšanas ātrumu
Lielākie satiksmes ierobežojumi valsts ceļu tīklā - uz Rīgas apvedceļa un posmā no Madlienas līdz Salaspilij; brīvdienās jārēķinās ar intensīvu satiksmi Jūrmalas un Saulkrastu virzienā
Par atzīmējamām dienām plāno noteikt Latvijas aviācijas dienu, Latvijas karavīru dienu un Autotransporta darbinieku dienu
Rīgas Motormuzejs ielūdz uz velo nedēļu
Latvijas Pasts iegādie publiskās izsolēs piedāvā 33 nekustamos īpašumus